PERMANENT

PLACEMENT


V prípade, že hľadáte vhodných kandidátov,

špecialistov, alebo manažérov do Vášho

kmeňového stavu, je Permanent placement

určený práve pre Vás. 

V prípade, že hľadáte vhodných kandidátov, špecialistov alebo manažérov do Vášho kmeňového stavu, je Permanent placement určený práve pre Vás. Za Vás vyhľadáme vhodného kandidáta. Zrealizujeme inzercie, pohovory, testovanie uchádzačov, či už od jazykových zručností alebo technických odborných zručností a vedomostí, overujeme aj referencie z minulých zamestnaní. Všetko, čo je pre Vás dôležité zistíme, overíme a v krátkom čase Vás informujeme o výsledku. Obdržíte prvé CV uchádzačov, s našim vypracovaným posudkom a osobnostnými charakteristikami doporučených uchádzačov. Potom je už len na Vás, ktorého uchádzača si vyberiete.
Výberový Proces

Pred tým, ako začneme hľadať vhodného kandidáta pre Vašu spoločnosť, osobne Vás navštívime, aby sme sa zoznámili, spoznali a nadýchali Vašej firemnej kultúry.

Následne zistíme, akého človeka hľadáte, čo je pre Vás dôležité, na čo sa zamerať pri výbere toho správneho človeka, aké máte požiadavky na neho a aký typ človeka by najviac vyhovoval Vaším potrebám a predstavám. 

Pracujeme s internou, ale aj s externou databázou uchádzačov. Ak nenájdeme hľadaný profil, tak začneme inzertnou kampaňou.

Internetovú inzertnú kampaň spúšťame okamžite na portáloch profesia.sk, kariera.sk a job., aby sme čo v najkratšom čase mohli pristúpiť k osobným pohovorom, ale hlavne aby sme Vám v krátkom čase predstavili prvých vhodných kandidátov.

Výberový proces prebieha v týchto fázach

1 fáza: Návšteva u Vás a zisťovanie vašich potrieb a špecifikácii hľadanej pozície.
2 fáza: Selekcia našej internej a externej databázy.
3 fáza: Inzercia na portáloch megagroup.sk, profesia.sk, kariéra.sk, job.sk.
4 fáza: Selekcia CV.
5 fáza: Osobné pohovory s vhodnými kandidátmi.
6 fáza: Príprava podkladov pre Vás
7 fáza: Zaslanie najlepších kandidátov (cca. 2-3) ku klientovi na osobný pohovor.
Potom je už len na Vás, ktorého kandidáta si vyberiete.