IT Shopfloor

Pre nášho klienta, spoločnosť ktorá pôsobí v automobilovom priemysle hľadáme šikovného Technika do dielni. Táto práca je vhodná aj pre absolventa.
  • Miesto práce: Prešov
  • Ponúkaný plat: Dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

-znalosti PLC

-komunikačné protokoly (stredná úroveň)

-IT znalosti:

- sieťovanie

- sériové komunikačné protokoly

- základy programovania minimálne v jednom programovacom jazyku (C#, C++, JAVA, JAVA SCRIPT, Visual Basic)

- základné skúsenosti s databázami a administrátorstvom

- SQL Server

- elektrotechnické znalosti – čítanie schém

Náplň práce

- vyplývajúce z vyššie uvedených požiadaviek

- starostlivosť o MES systém, iTAC

- starostlivosť databáz a sieťových pripojení strojov/PC

Jazykové zručnosti

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom, písmom)

Informácie o výberovom konaní

   - ak vás ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na  info@megagroup.sk, alebo vyplnte formulár pod ponukou a jednoducho pridajte Váš životopis.

Spoločnosť

MeGa Group s.r.o.

Garbiarska 5

Košice 04001

info@megagroup.sk

Máte záujem o túto prácu?

Meno
Priezvisko
Telefón
Životopis