Technik v dielni

Pre nášho klienta, spoločnosť ktorá pôsobí v automobilovom priemysle hľadáme šikovného Technika do dielni. Táto práca je vhodná aj pre absolventa.
  • Miesto práce: Prešov
  • Ponúkaný plat: upresnené na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

-  skúsenosť s CNC,

- programovanie

- práce s frézou, sústruhom

- čítanie technickej dokumentácie,

- kreslenie CAD

- počítačové znalosti MS Office

- znalosť anglického jazyka vítaná (nie podmienkou)

Náplň práce

- výroba súčiastok a náhradných dielov na dielenských zariadeniach CNC, fréza, sústruh atď.

- výroba jednoduchých pracovných pomôcok a prípravkov v spolupráci s oddelením Industrial Engineering

- bežné opravy na výrobných zariadenia

Informácie o výberovom konaní

   - ak vás ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na  info@megagroup.sk, alebo vyplnte formulár pod ponukou a jednoducho pridajte Váš životopis.

Spoločnosť

MeGa Group s.r.o.

Garbiarska 5

Košice 04001

info@megagroup.sk

Máte záujem o túto prácu?

Meno
Priezvisko
Telefón
Životopis